Aleksandar Mitorvić besan zbog toga što je zamenjen svog trenera počastio „rafalom“ psovki dok je izlazio iz igre (VIDEO) 1Foto: EPA-EFE/STRINGER

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović nije bio srećan što je morao da izađe iz igre u 84. minutu meča u kojem je njegov Al Hilal pobedio Al Šabab sa 2:0 u utakmici prvenstva Saudijske Arabije.

Bivši napadač Partizana je ispalio „rafal“ psovki i uvreda na račun trenera Žorža Žezusa, a njegov monolog uhvatile su i kamere.

Srspski napadač je osam minuta pre izlaska postigao pogodak kojim je njegov tim potvrdio pobedu i tri boda za prvo mesto na tabeli saudijskog šampionata.

Mitrović je ove sezone postigao šest golova za Al Hilal, i deli prvo mesto na listi strelaca svoje ekipe sa Al-Davsarijem i Malkom.