Bivši Partizanov napadač presudio Ronaldovom Al Nasru (VIDEO) 1Foto: EPA-EFE/STRINGER

U drugom kolu obećane fudbalske lige Al Tavun je u saudijskoj prestonici Rijadu savladao Al Nasr s 1:0 pogotkom bivšeg Partizanovog napadača Kamerunca Leandrea Tavambe (33) u 20. minutu.

Rezultat se nije promenio uprkos neprestanim napadima domaćina, predvođenih portugalskim asom Kristijanom Ronaldom, uz sadejstvo s Hrvatom Marcelom Brozovićem, za koje je Al Nasr dao suvo blago da ih ima u svojim redovima.

Al Nasr, pobednik nedavnog Kupa arapskih šampiona, izgubio je i u prvom kolu, a Al Tavun je igrao nerešeno.

Tavamba je njegov igrač već pet godina. Došao je iz Partizana u leto 2018.

Bivši Partizanov napadač presudio Ronaldovom Al Nasru (VIDEO) 2

Među crno-belima je bio sezonu i po, od zime 2017. U prvom polugođu dao je dva gola, a u prvoj celoj sezoni 12.

U 88. minutu je zamenjen, a u jeku Al Nasrovih napada pao je i drugi gol za goste debelo u nadoknadi vremena.