Crvena zvezda uz dosta muke savladala Javor 1Foto: STARSPORT

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom stadionu Rajko Mitić“ Javor sa 3:2.

Do pobede su stigli posle mnogo muke, a tri bida im je doneo mladi Jovan Mijatović u 79. minutu meča.

Dominirali su crveno-beli u prvom poluvremenu, stvarali šanse, pogodili čak tri puta okvir gola tima iz Ivanjice (stativa i dva puta prečka), a na poluvremenu su vodili minimalnim rezultatom i to autogolom igrača gostujuće ekipe u 16. minutu.

U 52. minutu viđen je još jedan autogol, ali ovoga puta je lopta završila u mreži Glazera, a „krivac“ je bio štoper Điga.

Samo dva minuta kasnije Zvezda je ponovo povela, preko Olajinka i tada se činilo da izabranici Baraka bahara idu ka sigurnoj pobedi.

Ipak, to nije mislio i Bosić koji je u 65. minutu poravnao rezultat.

Ipak konačan rezultat postavio je mladi Mijatović nakon centaršuta Ivanića sa leve strane.

Na taj način se šampion Srbije približio Partizanu na četiri boda zaostatka, uoči meča trećeg kola Lige šampiona protiv Lajpciga koji ih očekuje za nekoliko dana.