Čukarički odneo bodove sa Džaizkoin arene 1Foto: N. Kočović

Fudbaleri Čukaričkog savladali su domaći Novi Pazara sa 2:1 na Džaizkoin areni, u drugom kolu Mozzart bet Super lige Srbije

Gosti su poveli nakon pola sata igre kada je Đorđe Ivanović savladao Filipa Kljajića. Izjednačenje Pazarcima doneo je Zoran Danoski 12 minuta kasnije.

Konačan rezultat postavljen je u 88. minutu kada je mrežu domaćina zatresao Mohamed Badamosi.

Novi Pazar je imao priliku da osvoji bod u 94. minutu, ali je Stefan Lončar sa penala šutirao neprecizno, preko gola. Pre toga je Srđan Mijailović dobio crveni karton.

Meč na Džaizkoin areni igran je bez prisustva publike.

Novi Pazar je upisao i drugi poraz na početku nove sezone, dok je Čukarički nakon startnog poraza osvojio prva tri boda.

U narednom kolu Novi Pazar će gostovati Javoru u Ivanjici, dok Beograđane očekuje duel kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Rasinga u Luksemburgu.