Dinamik pobedio u Užicu 1Foto: FB/KK Sloboda

Igrači užičke Slobode poraženi su u utakmici 29. kola Kola Košarkaške lige Srbije, na svom terenu, od ekipe Dinamika rezultatom 95:85.

Utakmicu je obeležila obostrano napadačka igra, bez pravih odbrana, pa je već u prvoj četvrtini postignuto čak 54 poena – 30:24 za Dinamik. I u nastavku susreta nastavilo se u sličnom ritmu, a u takvoj igri bolje su se snašli gosti koji su zasluženo stigli do 17 prvenstvene pobede, dok je Sloboda pretrpela 13 poraz u tekućoj sezoni.

Najefikasniji igrač utakmice u Hali Veliki park bio je košarkaš gostiju Dušan Radosavljević sa 25, dok je bivši junior Slobode, Mihailo Bošković upisao 12 poena za Dinamik.

Kod domaćina bolji od ostalih bio je Aleksa Ćubić sa 21 poenom.

U poslednjem kolu ligaškog dela sezone Sloboda će gostovati u Pančevu, gde će sa sastati sa ekipom Tamiša.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.