Posle velike drame u trećem setu dubla i spasene dve meč lopte Jelena Janković i Ana Timotić pobedile su slovenački dubl Zec i Klepač 3:6, 6:2, 11:9 i obezbedile mesto Fed kup timu Srbije u današenjem razigravanju za plasman u plej-of Svetske grupe B.
Jelena Janković donela je reprezentaciji Srbije izjednačenje pobedom nad Andrejom Klepač savladavši je 6:1, 6:0.

Jelena Janković donela je reprezentaciji Srbije izjednačenje pobedom nad Andrejom Klepač savladavši je 6:1, 6:0. Slovenka je 172. teniserka sveta i u meču sa sedmim reketom uspela je da osvoji svega jedan gem, na samom početku. U prvom meču poen Sloveniji donela je Maša Zec Peškirić koja je u tri seta bila bolja od Ane Timotić 6:3, 4:6, 6:0. Timotićeva se dobro držala, pogotovo u prva dva seta, ali na kraju veliki broj neiznuđenih grešaka koštao ju je poraza.