Mediji u regionu posle drame u Minhenu: “Ovo je bilo kao srčani udar, Srbija se spasila poraza golom u 95. minutu” 1Foto: EPA-EFE/MOHAMED MESSARA

Fudbalska reprezentacija Srbije uspela je da osvoji bod u duelu drugog kola Grupe C sa Slovenijom (1:1) golom Luke Jovića u 95. minutu, a duel selekcija država iz bivše Jugoslavije privukao je veliku pažnju medija u “regionu”.

Zagrebački Index.hr smatra da je remi u Minhenu sjajna vest za Hrvatsku , a u naslovu izveštaja piše “Srbi spasili poraza golom u 95. minutu”.

Jutarnji list prenosi da je “Srbija u poslednjim sekundima izborila remi protiv Slovenije, ovo je ekvivalentno srčanom udaru”.

“Kekove trupe imale sve, ali se “orlovi” vratili iz poslednjeg kornera”, objavio je 24sata.

Podgoričke Vijesti smatraju da je “Jović sačuvao nadu za osminu finala”, dok Klix.ba kaže “Šok utakmica u Minhenu”.

Najnovije informacije o dešavanjima na Evropskom prvenstvu u fudbalu čitajte na stranici EURO 2024.