Srpski reprezentativci postigli golove Al Hilala u prvom kolu saudijskog prvenstva: Mitrović po starom, Sergej osigurao trijumf (VIDEO) 1Foto: EPA-EFE/STRINGER

Srpski reprezentativci Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić postigli su sva tri gola za Al Hilal u meču prvog kola šampionata Saudijske Arabije protiv Al Akduda (3:0).

Mitrović je svoj prvi pogodak postigao već u 4. minutu, kada je spretno reagovao u kaznenom prostoru rivala i petom ubacio loptu u mrežu.

Najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije je u 40. minutu duplirao vođstvo svog tima, pošto je posle centaršuta sa desne strane udarcem glavom lako savladao golmana domaćih.

Konačan rezultat postavio je Milinković-Savić, koji je u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena iz slobodnog udarca sa 25 metara pogodio gornji levi ugao gola.