Fudbaleri Crvene zvezde pobedili kragujevački Radnički 1Foto: Starsport

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu u Beogradu Radnički 1923 sa 3:2 (3:2), u utakmici 35. kola Super lige Srbije.

Zvezda je povela u 19. minutu golom Šerifa Endiajea, a izjednačio je Vasilije Đurić u 24. minutu. Novu prednost crveno-belima doneo je Endiaje, svojim drugim golom na utakmici u 29. minutu, a treći gol postigao je In Bom Hvang u 35. minutu.

Konačan rezultat postavio je Sali Vižđi u 38. minutu.

Zvezda je ranije odbranila titulu, ima 29 pobeda i 90 bodova na prvom mestu na tabeli.

Kragujevački Radnički 1923 je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno 14. u ligi i sa 59 bodova zauzima četvrto mesto na tabeli plej-ofa, koje vodi u kvalifikacije za Ligu konferencija.

Ranije danas TSC je u Bačkoj Topoli pobedio Čukarički 2:0, a Partizan je na svom terenu pobedio Mladost 3:0.