Fudbaleri Crvene zvezde pobedili Spartak u 29. kolu Superlige Srbije 1Foto: Starsport

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Spartak u Subotici rezultatom 4:1 (2:1) u utakmici 29. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli su do 25. pobede u dosadašnjem toku prvenstva stigli golovima Bukarija u 7, Kataija u 23. (iz penala) i 82. i Kangve u 55. minutu, dok je jedini pogodak za domaće postigao Šimura u 8. minutu.

Crveno-beli su do novog trijumfa stigli rutinski, bez puno napora, kažnjavajući greške odbrane i golmana Spartaka Dubljanića.

Posle ovog kola Crvena zvezda se nalazi na prvom mestu na tabeli sa 79 bodova, dok je Spartak trinaesti sa 25 bodova.

U 30. kolu Crvena zvezda u nedelju 9. aprila dočekuje Radnički 1923, dok Spartak gostuje Kolubari.