Fudbaleri Intera počeli novu sezonu remijem u Đenovi, Milan u nadoknadi vremena izbegao poraz od Torina 1Foto: EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Intera započeli su odbranu titule u italijanskom prvenstvu nerešenim rezultatom 2:2, na gostovanju u Đenovi protiv istoimenog prvoligaša.

Domaćini su poveli golom u 20. minutu, ali je već 10 minuta kasnije izjednačio Markus Turam.

Isti igrač doveo je Inter u vođstvo u 82. minutu, ali je u petom minutu nadoknade Đenova izjednačila iz penala koji je realizovao Žunior Mesijas.

U utakmici koja je odigrana ranije danas Parma i Fiorentina su takođe podelili bodove rezultatom 1:1.

Milan i Torino su u večernjem terminu odigrali su nerešeno 2:2 na stadionu „San Siro“.

Poveli su gosti u 30. minutu autogolom, da bi ta prednost bila udvostručena u 60. minutu golom Zapate.

Milan je iščupao remi golovima u samoj završnici: najpre je Morata u 89. minutu smanjio na 2:1, da bi domaći tim stigao do izjednačenja u 6. minutu nadoknade, preko Okafora.

I u drugom meču Serije A, odigranom večeras, došlo je do podele bodova: Empoli i Monca su igrali nerešeno 0:0.