Još jedna stresna scena u Šapcu: Fudbaler Mačve koji je kolabirao na utakmici oseća se bolje 1Foto: FK Mačva

Na meču Prve lige Srbije između Mačve i Smedereva u Šapcu desila se potresna scena.

Nigerijski napadač Efe Ugiagbe (19), koji je došao u Mačvu pre dva meseca, zamenjen je u 63. minutu, neposredno posle izjednačujućeg gola gostioju (1:1).

I – srušio se.

Prebačen je u bolnicu, gde mu je stanje stabilizovano, ali je i dalje na ispitivanjima. Oseća se bolje.

Mačva je nedavno doživela isti stres. Na meču šesnaestine finala Kupa Srbije protiv Mladosti GAT u Šapcu nekoliko minuta po ulasku u igru kolabirao je Elajdža Pis, takođe Nigerijac. ofanzivni vezista, koji ima 20 godina. On je ovog leta stigao u Mačvin tim iz OFK Beograda.

Dalje analize na Institutu za kardiologiju na Dedinju ukazale su da je za njega najbolje da završi igračku karijeru zbog problema sa srcem.

Nova nemila svena Mačvu je zadesila samo dan posle vesti iz Španije o kolapsu Dragiše Gudelja.