Menig i Gomeš za novi trijumf Partizana 1Foto: (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu u Beogradu kragujevački Radnički 1923 sa 2:1, u utakmici 35. kola Super lige Srbije.

Partizan je poveo golom Kvinsija Meniga u 41. minutu, koji je sa ivice šesnaesterca zatresao mrežu, posle centaršuta Slobodana Uroševića.

Tri minuta kasnije izjednačio je Luka Milunović, posle nesigurne intervencije u odbrani domaćih.

Pobedu Partizanu doneo je Rikardo Gomeš u 56. minutu, na dodavanje Danila Pantića.

Fudbaler Partizana Fuseni Dijabate postigao je gol u 66. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Crno-beli su ostvarili treću uzastopnu pobedu, ukupno 20. u ligi i imaju 67 bodova, četiri manje od TSC-a i Čukaričkog na drugom i trećem mestu na tabeli plej-ofa.

Radnički 1923 je posle 16. poraza osmi na tabeli sa 41 bodom.

U sledećem kolu Partizan će u Novom Sadu igrati protiv Vojvodine, a Radnički će u Kragujevcu dočekati Crvenu zvezdu.