Milojević: Evropa ne prašta krupne greške 1 photo:Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Trener Crvene zvezde realno sagledao uzroke poraza od Trabzona.

Miloš Milojević nije hteo da beži od surove istine u prvoj analizi večerašnjih 2:1 na terenu turskog kluba u drugom kolu Lige Evrope.

“Nismo ušli u meč kako treba, u svim segmentima igre. I u napadu i u odbrani. Golovi koje smo primili bili su plod krupnih grešaka, koje ne smeju da nam se dešavaju.

Sa desetoricom nismo imali snage za podvig. Otkako sam došao, već dve nedelje, pričam da mora da se igra 90 minuta. Kada je fokus na mestu sve je u redu, kada fokus nije na mestu pobeđujemo sami sebe”, poručio je naslednik Dejana Stankovića za Arenu sport i dotakao se stanja u grupi.

“Šansa za prolaz, teoretska, postoji. Borićemo se, ništa nije gotovo, ali treba da budemo svesni da Evropa ne prašta greške. Ne trpi improvizaciju, sve to vodi u poraz”, izjavio je strateg jedine ekipe grupe H bez ijednog boda iz prvih 180 minuta, jer je prošle sedmice „pustila“ Monako da slavi u Beogradu.