Osam medalja za zrenjaninske kajakaše na “Kupu Temišvara” 1kajak klub begej

Takmičarsku sezonu kajakaši zrenjaninskog kluba “Begej 1883” nastavili su učešćem na međunarodnom takmičenju „Kup Temišvara“.

U konkurenciji klubova iz Rumunije, Francuske, Mađarske, Poljske i Srbije, zrenjaninski kajakaši osvojili su osam medalja, a njihov trener, istovremeno i takmičar, Srđan Đorđević zadovoljan je nastupom.

U konkurenciji pionira, Radovan Ramljanski je osvojio drugo mesto u kategoriji K-1 200m i treće u K-1 1000m. Nemanja Vlatković je bio trećeplasirani u kategoriji K-1 200m, a Radovan Ramljanski i Nemanja Vlatković su osvojili drugo mesto u K-2 1000m.

U konkurenciji kadeta, Stevan Bojanić je bio drugi u kategoriji K-1 2000m. Drugo mesto zauzeo je i Stefan Trubajić u kategoriji K-1 200m. Stevan Bojanić i Stefan Trubajić su bili trećeplasirani u K-2 2000m.

U konkurenciji veterana, Srđan Đorđević je osvojio prvo mesto u K-1 1000m. Njegov brat Goran Đorđević zauzeo je drugo mesto u kategoriji K-1 1000m.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.