Partizan ne može da pobedi ni u prijateljskom meču 1foto: Partizan

Fudbaleri iz Humske kod kuće izgubili od ekipe CSKA 1948 iz Sofije.

Partizan je pauzu zbog reprezentativke pauze u nacionalnim prvenstvima širom Evrope iskoristio da odigra test utakmicu na Topčiderskom brdu.

I nastavio mučnu seriju nedobijenih mečeva kod kuće, jer posle pobede nad Novim Pazarom u novembru nije nijednom slavio ovog proleća na svom stadionu.

Ni u Superligi Srbije, do njenog aktuelnog dvonedeljnog prekida, ni u šesnaestini Lige konferencije, a ni u današnjem susretu sa ekipom sofijskog CSKA 1948 – 0:2 (0:1).

Utakmica je bila zatvorenog tipa, tj. bez prisustva publike, a golove za goste postigao je Svetoslav Dikov. Po jedan u oba poluvremena, tačnije u 34. i 54. minutu.

Trener Igor Duljaj je za pvu priliku malo promešao sastav, u prvih 11 priliku je dobio mladi Trifunović, dok je među rezervistima bilo nekoliko momaka omladinske škole kluba.

Najveću minutažu dobili su Stevanović (golman), Živković, Urošević, Fejsa, Marković, Šehović, Jović, Traore, Pavlović, Pantić, Trifunović