Rutinska pobeda Zvezde u Šapcu 1Foto: Starsport

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Mačvu u Šapcu sa 2:0 u 13. kolu Superlige Srbije.

Golove za goste su postigli Milan Pavkov (37) i Dušan Jovančić (61), a Zvezda je posle tvrdog prvog poluvremena, bila mnogo bolja u drugom i iz utakmice sa mnogo prekida na kraju rutinski izašla kao pobednik.

Od starta u gostujućem sastavu nije bilo Marka Marina, Milana Rodića, ovog puta ni Branka Jovičića, ali se u sastav vratio Vujadin Savić.

U tvrdom prvom poluvremenu viđen je čak 21 faul i malo prilika. Pred punim stadionom u Šapcu gol Pavkova prilično je demoralisao domaće, koji su u drugom delu bili potpuno bezopasni, i na kraju imali sreće što su završili sa samo dva gola u mreži.