Sabah došao po svoje: Partizan bez ideje i igre doživeo debakl u Azerbejdžanu 1Foto: Srdjan Stevavovic/Starsport

Fudbaleri Partizana izgubili su od Sabaha rezultatom 2:0 (0:0) u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

U duelu koji je odigran u Masaziru oba gola za domaće postigao je Bojan Letić, u 70. i 74. minutu.

Ekipa Igora Duljaja prikazala je očajnu partiju u susretu sa azerbejdžanskim klubom i samo zahvaljujući sreći nije doživela i teži porac.

Nakon očajne partije u prvom poluvremenu, očekivalo se da će crno-beli u nastavku popraviti utisak jer se činilo da ne mogu da ponove tako lošu igru.

Ipak, ispostavilo se da su gosti u drugom poluvremenu prikazali i lošiju partiju nego u prvom.

Izgledali su kao razbijena grupa amatera, bez ideje i plana, a nije pomogao ni zakasneli ulazak u igru Bibrasa Natha.

Samo zahvaljujući sreći i golmanu Jovanoviću Partizan nije doživeo i teži poraz, pošto su domaći promašili veliki broj šansi, a u 68. minutu čuvar mreže kluba iz Beograda odbranio je penal nakon šuta Isajeva.

Revanš utakmica igra se za sedam dana u Beogradu, a pobednik dvomeča između Partizana i Sabaha će se u plej-ofu sastati sa boljim iz susreta u kojima se sastaju rumunski FCSB i Nordsjeland iz Danske