Savo Milošević startovao pobedom, Partizan postigao gol u Humskoj posle dva meseca 1Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom stadionu Tekstilac rezultatom 4:1 (1:1) u utakmici 11. kola Superlige Srbije.

Promena na klupi crno-belih, jer je Savo Milošević zamenio Aleksandra Stanojevića, izgleda da je donela i promenu u igri Partizana koji je sve vreme napadao, stvarao prilike i promašivao ih.

Posle nerešenog rezultata na poluvremenu (1:1), Natho je već na početku nastavka doneo prednost domaćima, koji su od tog trenutka potpuno preuzeli posed lopte i ritam igre.

Savo Milošević startovao pobedom, Partizan postigao gol u Humskoj posle dva meseca 2

Posle dva meseca bez gola u Humskoj konačno je Zahid u 39. minutu doveo svoj tim u vođstvo, Tekstilac je izjednačio u poslednjim trenucima prvog poluvremena, a pobedu Partizanu u nastavku meča doneli su Natho u 52, Zahid u 61. i Nikolić u 90. minutu.

Posle reprezentativne pauze Partizan gostuje u Novom Pazaru (19. oktobar), dok Tekstilac istog dana dočekuje Železničar iz Pančeva.