Trener Čukaričkog posle poraza od Ferencvaroša: Bilo bi drugačije da smo izdržali prvo poluvreme 1Foto: EPA-EFE/Tibor Illyes

Trener Čukaričkog Igor Matić rekao je posle meča u kojem je ekipa sa Banovog Brda izgubila od Ferencvaroša (3:1) u prvom kolu Lige konferencija, da je njegov tim „naivno primio golove“.

Čukarički je poveo preko Ivanovića u 26. minutu, ali su domaći do poluvremena preokrenuli golovima Barge u 44. iz penala i Ovusua u sedmom minutu nadoknade vremena, da bi konačan rezultat postavio Pešić u 79. minutu.

– Naivno smo primili golove, dva iz prekida. Posebno je bilo naivno ono kod prvog gola, kada smo imali tri igrača u obezbeđenju. Bilo bi drugačije da smo izdržali prvo poluvreme – rekao je Matić.

On je dodao da je u poluvremenu rekao igračima da krenu ofanzivnije ka golu rivala.

. Hteli smo da se i vratimo i budemo ofanzivni. Nismo uspeli. Glavu gore, moramo da nastavimo da radimo. Ostaje žale za prvim poluvremenom – rekao je trener Čukaričkog za TV Arena.

U sledećem kolu Grupe F Čukarički će gostovati Genku, a Fiorentina dočekuje Ferencvaroš.