Vaterpolisti Radničkog poraženi u Barseloni 1Foto: SPD Radnički

U četvrtom kolu Lige šampiona vaterpolisti Radničkog pretrpeli su ubedljiv poraz od ekipe Barselonete, rezultatom 18:9.

Ništa nije funkcionisalo u ekipi Radničkog na gostovanju lideru na tabeli, što je domaća ekipa, sastavljena uglavnom od španskih reprezentativaca, znala da iskoristi.

Barselonetu je do pobede predvodio Felipe Peron, koji je u prvih 18 minuta postigao šest pogodaka i već na poluvremenu nagovestio pobednika meča.

U drugom poluvremenu ekipa Radničkom je malo popravila napadački učinak, ali je to bilo dovoljno samo da se ublaži utisak.

Najefikasniji u porazu Radničkog bio je Marko Radulović, koji je postigao tri pogotka.

Gostovanje u Barseloni bio je ujedno i poslednji meč Kragujevčana u ovoj godini.

Sledi im tronedeljna pauza, posle koje će u petom kolu Lige šampiona dočekati ekipu Dinama iz Tbilisija. Utakmica se igra 10. januara.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.