Zvezda grešila, ali stigla do pobede nad IMT u Loznici 1Foto: Pedja Milosavljevic / STARSPORT)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su kao gosti IMT u Loznici rezultatom 3:1 (1:0) u utakmici 11. kola Superlige Srbije.

Ekipa Vladana Milojevića povela je preko Milsona u 36, izjednačio je Kurt u 56, a trijumf gostima doneli su Rodić u 65 i Silas u trećem minutu nadoknade vremena.

Crveno-beli su mogli da trijumfuju i ubedljivije, međutim, propustili su veliki broj šansi.

Trener Milojević je promenio skoro sve startere sa utakmice protiv Intera u Milanu, ostali su u 11 samo Glazer, Điga i Maksimović.

Posle dužeg vremena na terenu je bio Kanga, što ga je inspirisalo da bude među najboljima na terenu.

Kapiten Spajić je posle dolaska u centar pažnje pisanjem, pa bridsanjem objave na Instargamu sedeo na klupi, dok Šerif Endiaj nije ni bio u kombinaciji za meč.

Napadala je Crvena zvezda od prvog minuta i uz mnogo sreće i dobro izdanje golmana Vukliša IMT je imao na poluvremenu minimalan zaostatak.

Posle duela sa IMT sledi pauza zbog reprezentativih termina. Milojevićev tim će igrati potom sa Radničkim iz Niša na Marakani, pa ga čeka gostovanje Monaku u trećem kolu Lige šampiona.