Zvezda i TSC odigrali nerešeno na stadionu “Rajko Mitić” 1Foto: Starsport

Fudbaleri Crvene zvezde i TSC odigrali su u Beogradu nerešeno (1:1) u zaostaloj utakmici 8. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli su poveli pogotkom Kataija u 84. minutu, a izjednačio je Đakovac u prvom minutu nadoknade.

Međutim, gosti iz Bačke Topole sasvim zasluženo nose jedan bod sa najvećeg srpskog stadiona. Zvezda je još jednom razočarala pred svojim navijačima.

Zvezda je napadala tokom većeg dela utakmice, imala inicijativu, ali bez izglednijih prilika. Žarko Lazetić je odlično pripremio taktiku za ovaj duel.

Po završetku meča Zvezdini navijači izviždali su trenera Baraka Bahara i njegove igrače.

Nakon ovog remija Zvezda je druga na tabeli sa šest bodova manje od vodećeg Partizana. TSC je treći sa 23 boda.

Oba tima ove sezone igraju grupne faze evropskih takmičenja, Zvezda u Ligi šampiona, TSC u Ligi Evrope, što se očigledno odražava i na rezultate u Superligi Srbije.