Zvezda pobedila Čukarički u derbiju 5. kola Superlige Srbije, crveno-beli usamljeni na vrhu tabele 1Foto: Starsport

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Pančevu Čukarički rezultatom 4:1 (2:0) u utakmici 5. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli su do trijumfa stigli golovima Olajinke u 15. i 17, autogolom Vadzea u 77. i pogotkom Luke Ilića u 89. minutu, dok je strelac za „domaćina“ bio Vinisijus Melo u 69. minutu.

Igrači Vladana Milojevića su sa ova tri boda trenutno usamljeni na vrhu tabele sa 13 bodova, tri više od Čukaričkog i Partizana, koji ima utakmicu manje.

U narednom kolu, u sredu 24. avgusta Zvezda dočekuje TSC, dok istog dana Čukarički igra protiv Mladosti u Lučanima.