
Košarkaši klub Crvena zvezda oglasio se pred utakmicu u Beogradu sa Splitom u ABA ligi (nedelja 19 časova).
Crveno-belima je izrečena kazna zbog propusta u organizaciji na utakmici protiv Dubajia i ABA liga je odlučila da u naredne dve utakmice zabrani prodaju karata za počasna mesta.
Tim povodom oglasio se košarkaški klub i saopštenje vam prenosimo u celosti.
– KK Crvena zvezda obaveštava javnost i vlasnike sezonskih karata našeg Kluba, da će zbog kazne koja je klubu izrečena zbog propusta u organizaciji utakmice 16. kola ABA lige sa Dubaijem – naredne dve utakmice zatvoriti i neće moći da koristi sektor „počasna mesta“ prekoputa zapisničkog stola.
Kazna koja je izrečena zbog ulaska navijača na teren i vređanja sudija, osim novčanog iznosa od 3500 eura, odnosi se i na zatvaranje sektora „počasna mesta“ na naredne dve utakmice u organizaciji crveno-belih, protiv Splita i ekipe Budućnosti početkom februara.
KK Crvena zvezda je kontaktirao sve vlasnike sezonskih karata za ovaj sektor i obavestio ih i odluci, kao i o zamenskim ulaznicama u drugom sektoru za naredne dve utakmice na domaćem terenu.
KK Crvena zvezda još jednom apeluje na sve navijače našeg kluba da sportski fer i korektno navijaju i podržavaju crveno bele – stoji u saopštenju.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.