Zvezda u Kruševcu savladala Napredak 1foto: Srđan Stevanović /Starsport

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas na gostovanju ekipu Napretka iz Kruševca sa 2:0, u meču 19. kola Super lige Srbije.

Zvezda je povela u petom minutu, nakon što je korner izveo Aleksandar Katai. Strahinja Eraković je loptu prebacio na drugu stativu, a loptu je u gol poslao Milan Rodić.

Do poluvremena crveno-beli su postigli još jedan gol. Njegoš Petrović je asistirao u prostor Kataiju, koji je bio precizan u 43. minutu.

U nastavku meča gol fudbalera Napretka Marka Bačanina poništen je nakon gledanja VAR-a, u 53. minutu, zbog ofsajda.

Zvezda sada ima isti broj bodova (50) kao i vodeći Partizan, koji danas na svom terenu igra protiv Novog Pazara, dok Napredak zauzima peto mesto sa 27 bodova.

U narednom kolu Zvezda dočekuje Radnik iz Surdulice, a Napredak gostuje ekipi Mladosti u Lučanima.