„Ubiće me žena“: Milan Knežević o odluci Hrvatske da ga proglasi nepoželjnim

Ostavite komentar


  1. Ko ga je terao da bilo šta da oslobađa u svoje ime? Oslobodio je Karlovac od ustaša i nacista misleći da će se u tom gradu primiti komunizam? Jugoslavija? Bratsvo i jedinstvo? Tolerancija? Gde to postoji u katoličkom slovenstvu? U Kijevu? U Varšavi? U Zagrebu? Ko što davno reče Dostojevski :“katoličanstvo je rak rana slovesttva……….nož zabijen u leđa svakoj ideji slovenstva“. Zbog čega se vodi rat u Ukrajini??? Katolički ukrajinci se neće smiriti dok postoje rusi……..

  2. Tako je prijatelju. Ima jedan Ruski film Beli tigar, koji je sve predvideo.

  3. Баш су пуни комплекса. Геноцид над Србима је чињеница, припада прошлости, што су толико осетљиви на њу?
    Зар је истина непожељна у ЕУ?

  4. Profander67 je svrstao Ukrajinu u katoličke zemlje, iako ona ima veći procenat (75%) od Srbije. Ruska propaganda se prima bez ikakvog otpora.

  5. E moj Knezevicu pobjedise Ustase,mora da shvatis da nesmijes reci lopovu da je lopov ni fasisti da je fasista

  6. Ženi nije zabranjen ulazak u Hrvatsku.
    Svoju rezervaciju pokloni meni,nemam problema sa Hrvatima.

  7. Ako su srbi genocidni, moraju biti i Hrvati.Malo sutra. Hrvatska je , po ustavu sljednica antifašizma, a ne NDH.Jasenovac su snabdijevali bosanski Srbi, a pošto je radio do 1953.u njemu je najviše Hrvata.Što je sa srpskim logorima oko Beograda i iz zadnjeg rata?Sve se zna.Ovi nemogu nigdje nego Vučići, Putinu i Lukašenku, ćak ni orbanu koji se upravo kupa u Hrvatskoj.

Ostavite komentar


Region

Naslovna strana

Naslovna strana za 25. jul 2024.
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.

Slobodan Georgiev, novinar

Danas čitam od prvog broja. Kada se pojavio ’97. posle protesta izgledao je kao nešto što nam treba i ostao je tu sve ove godine.