Juventus ubedljivo pobedio Đenovu, Vlahović dvostruki strelac 1Foto: EPA-EFE/LUCA ZENNARO

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas na gostujućem terenu Đenovu 3:0, u šestom kolu italijanske Serije A.

Prednost Juventusu doneo je reprezentativac Srbije Dušan Vlahović, golom iz penala u 48. minutu.

Vlahović je povećao prednost golom u 55. minutu, da bi konačan rezultat postavio Fransisko Konseisao u 89. minutu.

Juventus je prvi na tabeli sa 12 bodova, dok je Đenova na 16. mestu sa pet bodova.

Juventus će u narednom kolu dočekati Kaljari, dok će Đenova igrati na gostujućem terenu protiv Atalante.

„Torinska dama“ će pre utakmice sa Kaljarijem igrati na gostujućem terenu protiv RB Lajpciga, u drugom kolu Lige šampiona.